Wycieczka do Ostródy

21 czerwca dzieci z grupy IV WIEWIÓRKI i z grupy V DELFINKI wybrały się na wycieczkę autokarową do Ostródy. Przedszkolaki zwiedzały ZAMEK, widziały makietę Ostródy oraz różne ciekawe eksponaty z dawnych czasów. Po ostródzkim zamku oprowadzał nas dyrektor muzeum. Razem z mocno świecącym słońcem dopisywały nam humory.

z1z2z4z5z6z7z8z9z10z12z13z14z15z3

Delfinki w Nadleśnictwie Dobrocin

W maju DELFINKI wyruszyły na wycieczkę autokarową do Nadleśnictwa Dobrocin. Celem zajęć edukacyjnych poprowadzonych przez pracownika nadleśnictwa było poznanie środowiska przyrodniczego jakim jest LAS oraz rozumienie konieczności ochrony przyrody. Odpoczynek przy ognisku i pieczonych kiełbaskach zakończył ten ciekawy pobyt.

d1 d2d3d5d4

Dni Rodziny

7 czerwca w auli Zespołu Szkół Licealnych w Morągu odbyły się XIV WARMIŃSKO-MAZURSKIE DNI RODZINY pod hasłem „Wspieramy rodzinę w odkrywaniu prawdziwych wynalazców”. Przedszkolakom z grupy DELFINKI zaproponowano z tej okazji trochę nauki i zabawy. Dzieci wzięły również udział w mini warsztatach plastycznych „MOJA RODZINA”. Pani dyrektor Jolanta Jankowiak-Wydra za ciekawe prace wręczyła nagrody. Imprezę zakończyły pokazy chemiczne dla dzieci i młodzieży.

dr1dr3dr4dr6dr7dr8dr9dr11dr5

Dzień BABCI i DZIADKA

W styczniu JEDYNECZKA obchodziła Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki znakomicie wcieliły się w swoje role, przygotowały piosenki, wiersze oraz taniec, do którego zaprosiły przybyłych Gości. A wszystko po to, aby zaprezentować swoje umiejętności artystyczne a przede wszystkim, by wyrazić wielką miłość i szacunek do swoich kochanych Babć i kochanych Dziadków.

Wszystkim Babciom i Dziadkom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, za radość, dobre słowa i łzy wzruszenia.

d2d3d4d5d7d8d19d18d17d16d15d9d10d11d13d14d1d6

Zabawy z chustą