Misie dla Babci i Dziadków

17 stycznia , w środę do sali grupy „Misie” zawitali niezwykli goście. Byli to Babcie i Dziadkowie zaproszeni na uroczystość z okazji zbliżających się Ich świąt. Dzieci nauczyły się piosenek, wierszyków, które zaprezentowały swoim bliskim w montażu słowno- muzycznym. Po występie Średniaki złożyły życzenia i wręczyły przygotowane upominki. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek z tortem w roli głównej. Zdrowia i zadowolenia z Wnuków wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy.

image0001 image0003image0005image0007image0008image0000image0002image0004image0006

XVIII Festiwal Kolęd i Pastorałek

„Śpiewajmy Maleńkiemu"- to  konkurs organizowany już od  lat przez Morąski Dom Kultury. I- jak co roku- nasze przedszkolaki wzięły w nim udział. Reprezentacja grupy „Misie”, pod nazwą „Śnieżynki" zaśpiewały kolędę „Lulajże Jezuniu”. Grupa 6-latków „Słonka" przedstawiła pastorałkę w ludowej wersji pt. „Chojka”, za co otrzymały III miejsce w kategorii Przedszkola. Zaś „Smerfy”- zaprezentowały pastorałkę „W lichej stajni” i zdobyły II miejsce w werdykcie jury. Udział w konkursach muzycznych rozwija uzdolnienia i talenty z dziedziny umuzykalnienia, a kolędy i pastorałki to kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Gratulujemy wszystkim zdolnym wykonawcom z „Jedyneczki”, a w szczególności Rodzicom naszych małych artystów.

image0000 image0001image0002

Pasowanie na Przedszkolaka 2017

Dnia 23 października 2017 roku w grupie „Misie” odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dzieci w wierszykach, piosenkach i tańcach udowodniły, że stały się pełnoprawnymi członkami społeczności Przedszkola „Jedyneczka” Z rąk pani Dyrektor każdy otrzymał dyplom  z życzeniami oraz został pasowany magicznym ołówkiem. Wszystkim Misiom życzymy samych słonecznych i radosnych dni w przedszkolu wypełnionych uśmiechem i zabawą.

image0000 image0001image0002image0003image0004