Smerfy przygotowują pierniki na choinkę

 p2p3p4p5p6p7p8p9p10

Święty Andrzeju daj nam znać, co się z nami będzie dziać

28 listopada w grupie Smerfy odbył się " wieczór wróżb i przepowiedni", popularne już w naszej placówce Andrzejki. Wraz z zaproszonymi dziećmi z zaprzyjaźnionej klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu wróżyliśmy sobie z kart, kostki do gry oraz interpretowaliśmy cienie- co prawda- nie z wosku, ale z rwanej dowolnie gazety... nie zabrakło również „Wędrujących kapci", które wskazały nam osoby, które pierwsze wyruszą na safari. A zakończenie było najsłodsze- poczęstunek z wróżb. Zabawa była przednia a śmiechu było co nie miara. Dziękujemy Pani Monice Dzierżko za wizytę, która umożliwiła integrację i niezapomniane przeżycia wszystkim Dzieciom.

a1 a2a3a4a5a6a10a11a8a7a8

Cała Polska czyta dzieciom

W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” spotykamy się z zainteresowaniem i odzewem. Na czytaniu gościliśmy już Babcię Antka, Mamę Wiktora, oraz Mamę Szymka. Bardzo dziękujemy za poświęcony przedszkolakom czas i zapraszamy częściej.

cz1 cz2cz3cz4

Integracyjne Andrzejki

W środę, w imieniny Św. Andrzeja gościliśmy wychowanków Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Szymanowie na integracyjnym spotkaniu pod hasłem jesiennej zabawy z akcentami andrzejkowych wróżb i przepowiedni. Zabawy przy muzyce dostarczyły dzieciom wielu wrażeń i wyzwolenia ekspresji. A wróżby - niesamowitych przeżyć. Wszystkie były pozytywne i przepowiadały dobrą i ciekawą przyszłość. 
Takie spotkania to okazja do integracji, pozytywnych przeżyć w gronie przyjaciół i kolegów z zaprzyjaźnionej placówki w naszej okolicy. Serdecznie dziękujemy Wychowawczyniom i Wychowankom SOSW za miło spędzony razem czas.

1256789101112131415171819

Konkurs Piosenki Czerwonokrzyskiej

Nasze przedszkolaki jak co roku reprezentowały przedszkole na konkursie piosenki czerwonokrzyskiej zorganizowanym przez Polski Czerwony Krzyż w Morągu. I miejsce w kategorii zespół zajęły KOTKI, w kategorii duety- ZAJĄCZKi również zajęły I miejsce. Zaś Lena ze SMERFÓW zdobyła II miejsce w kategorii solowej. Gratulujemy wszystkim wykonawcom sukcesów.

image0000image0001image0005image0002image0003