Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Nasi wychowankowie z grupy I PSZCZÓŁKI i V MOTYLKI wzięli udział w 23 FINALE WOŚP, którego głównym celem jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Naszym Przedszkolakom za przybycie i zaangażowanie.

w1w2w3w4w5w6w7w9w12w8

MOTYLKI przygotowały JASEŁKA dla rodziców

W grudniu z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w najstarszej grupie odbyło się „Spotkanie opłatkowe". MOTYLKI przygotowały inscenizację o tematyce bożonarodzeniowej. Przedszkolaki, ku ogromnej uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami. Starszaki z dużym zaangażowaniem i przejęciem odgrywały swoje role, które będą jeszcze długo pamiętać. W ten sposób nasi wychowankowie wspólnie ze swoimi rodzicami rozpoczęli przeżywanie magii świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu Motylki podzieliły się opłatkiem ze swoimi rodzicami.

image0000image0001image0002image0003image0005image0006image0008image0009image0010image0007

BEZPIECZEŃSTWO ważna sprawa

JEDYNECZKA dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swoich wychowanków, zaprosiła panią policjantkę na krótką prelekcję. Przedszkolaki analizowały wspólnie z gościem różne sytuacje i zdarzenia na drodze, zostały pouczone o konieczności noszenia odblaskowych elementów podczas jesiennych i zimowych spacerów. Dziękując za poświęcony czas, dzieci zaśpiewały piosenki i wręczyły laurki.

po1 po2po3po4po5