Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji „Biedronki” zaprosiły swoich najbliższych na uroczystość. Zaprezentowany program artystyczny zawierał okolicznościowe wiersze i piosenki, które wywołały wiele radości i wzruszeń. Przedszkolaki wręczyły również własnoręcznie wykonane upominki. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, za który bardzo dziękujemy!

bd1bd2bd3bd4bd5bd6bd7bd8bd10bd9

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej zorganizował konkurs plastyczny pod hasłem „Nowe przygody Plastusia”, w którym została wyróżniona praca Ani. Gratulujemy i życzymy naszej Ani dalszych sukcesów!

ka1 ka2

Biedronki w bibliotece

W Oddziale dla Dzieci MBP odbyło się spotkanie z lekarzem weterynarii. Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek o zwierzętach domowych oraz dowiedziały się, w jaki sposób mogą o nie dbać. Miały okazję przyjrzeć się modelowi pchły i psiego uzębienia. Zapoznały się również z przyrządem lekarskim – stetoskopem, którym osłuchiwały swoje serca. Na zakończenie spotkania dzieci ustawiły się do pamiątkowego zdjęcia.

w2 w3w4w5w6

Festiwal dyni

Kolejny już raz w naszym przedszkolu odbył się „Festiwal dyni”. Dzieci wspólnie z rodzicami przystrajali dynie. Dzięki temu zamieniły się one w szkaradne postacie, piękne lampiony, śmieszne kukiełki czy wytworne damy. Przedszkolaki z grupy Biedronki i Krasnale wykazały ogromne zaangażowanie i wyobraźnię podczas wykonywanej pracy. Efekty można było podziwiać na holu przedszkola.

fd1fd2fd3fd4fd5fd6fd7fd8fd9