Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Nasi wychowankowie z grupy I PSZCZÓŁKI i V MOTYLKI wzięli udział w 23 FINALE WOŚP, którego głównym celem jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Naszym Przedszkolakom za przybycie i zaangażowanie.

w1w2w3w4w5w6w7w9w12w8

Zajęcia z LEŚNICZYM

"Pszczółki", "Kotki" i "Motylki" odwiedziła Pani Paulina P., pracownik Nadleśnictwa DOBROCIN. Celem wizyty było wdrażanie naszych wychowanków do ochrony środowiska przyrodniczego oraz kształtowanie opiekuńczej postawy wobec zwierząt  w czasie nadchodzącej ZIMY.

l1 l2l3l4l5l6l7l8l9l10

Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

W październiku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość „Pasowania na PRZEDSZKOLAKA”. Dzieci z najmłodszej grupy „Pszczółki” przedstawiły krótki program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Następnie Pani dyrektor każdego maluszka pasowała na przedszkolaka, a dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy. Uroczystość zakończono słodkim poczęstunkiem.

pp1pp2pp3pp4pp5pp6pp7pp8pp9pp10

3-latki w JEDYNECZCE

W dniach 25-28.08.2014r. odbył się w naszym przedszkolu program adaptacyjny dla dzieci 3-letnich. Najmłodsze przedszkolaki miały okazję zapoznać się z salą zabaw, ogrodem przedszkolnym i przede wszystkim ze swoją panią. Spotkania adaptacyjne upłynęły na wspólnej zabawie, śmiechu i dziecięcej radości.

pa1pa2pa3pa4pa5pa6pa7