Grupa IV Żabki

Żabki w Cafe&Bistro

Owoce i warzywa są podstawą w codziennej diecie każdego z nas. Zachęcają kolorowym wyglądem, aromatem i przede wszystkim smakiem! Dzięki uprzejmości Pani Magdaleny Mudry dzieci z grupy “Żabki” mogły eksperymentować i poznawać nowe smaki w postaci świeżo wyciskanych soków. Jabłko z marchewką ku zdziwieniu niektórych dzieci smakowało o wiele lepiej niż marchewka w zupie! A sok z pomarańczy i szpinaku znikał z kubeczków szybciej niż cukierki urodzinowe Dzieci dowiedziały się jakie witaminy mają różne owoce i jaką rolę odgrywają one w naszym organizmie. Ale to nie wszystko! Wielką atrakcją były kręte schody, które prowadziły na poszczególne piętra wieży! Dzieci były zafascynowane i miały mnóstwo pytań, na które z dużym zamiłowaniem odpowiadała Pani Magda. Serdecznie dziękujemy za spotkanie, a tym którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić tego wyjątkowego miejsca serdecznie polecamy!

  • image0000
  • image0003
  • image0004
  • image0005
  • image0007
  • image0009
  • image0010
  • image0011
  • image0012

Simple Image Gallery Extended