Wesołe Nutki odwiedziły szkołę

W marcu grupa Wesołe Nutki wybrała się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 4, do zaprzyjaźnionej klasy I. Wychowawczyni klasy, pani Monika pokazała przyszłym uczniom szatnię, nowoczesne szafki indywidualne dla każdego ucznia do przechowywania podręczników i przyborów. Odwiedziliśmy również rówieśników w szkolnej zerówce. Przedszkolaki były zachwycone, gdy mogły zająć miejsca w ławkach razem z „pierwszakami”. Obejrzały wyposażenie plecaka, piórnika, podręczniki i zeszyty ćwiczeń, w jakich pracują uczniowie. Miały również możliwość wykonać zadanie matematyczne razem ze starszymi kolegami. Na zakończenie obie grupy pochwaliły się swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. Wręczyliśmy również upominki- zakładki do książek wykonane przez dzieci. Po tak ciekawej wycieczce przedszkolaki na pewno z chęcią przekroczą próg szkoły we wrześniu.

es1es2es3es4es5es6es7es8es9