Herbatka dla Babci i Dziadka

Jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Specjalnie na tę uroczystość Wesołe Nutki przygotowały program artystyczny. Jednym z numerów była inscenizacja Piekł dziadek babkę, której finałem były smaczne wypieki…;) Atrakcjami występu były tańce- krakowiak i walczyk. W wierszach i piosenkach dzieci złożyły życzenia swoim dziadkom. Uwieńczeniem imprezy była inscenizacja Królewska para, w której główni bohaterowie- Dziadek i Babcia zostali ukoronowani. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim gościom upominki i złożyły życzenia, po czym nastąpił czas na słodki poczęstunek i wspólne zabawy w atmosferze wzajemnego przytulania z wnukami i wspólnych rozmów.

To był dzień pełen ciepła, uśmiechów i wzruszeń…

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Dziadkom i Opiekunom za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz udział w tak uroczym i ważnym dla wszystkich święta.

hbd1hbd2hbd3hbd4hbd5hbd6hbd7hbd8